Hakan Cengiz

İç Mimarlık

Hakan Cengiz İç Mimarlık olarak 2013’den bu yana sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor, tasarım ve kullanılabilirlik ilkeleri ile sanat anlayışımızı yaşam alanlarına aktarıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana bir çok konut, ofis, cafe-restaurant ve mağaza gibi mekanları kendine has bir bakış açısıyla, edindiğimiz tecrübelerin önderliğinde, büyük bir değişim hareketi sergileyen tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, kullanılabilir ve sanatsal olarak tasarladık.

Bugüne dek edindiğimiz tüm tecrübe ve başarıları, hayata geçirdiğimiz projeleri, memnuniyet odaklı müşteri ilişkilerimizi, alanında uzmanlaşmış kadroyla hizmet veriyor olmamızın doğal bir sonucu olarak görüyoruz.

Çünkü biz inanıyoruz ki her projeye sıra dışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.

Bizler biliyoruz ki, bugün için konuşacak olursak tüm hedeflerimize varmış, tüm hayallerimizi gerçekleştirmiş durumdayız. Şimdi sırada geleceği tasarlamak var…